Інна Горбенко

Леся Миськів

Думаю, що кожна людина приходить на землю бути щасливою … Приходить з любов’ю до всього живого, зі своїми особливими здібностями й талантами . Вік до 6-ти років своєрідний «портал можливостей» , унікальний період відкритості , вільного та відкритого проявлення індивідуальності дитини. Завдання дорослого світу допомогти знайти і розкрити природній потенціал внутрішнього всесвіту малечі , який в подальшому сформує його благополуччя і успішність в дорослому житті. Щасливість дитини, родини, людини вцілому – моє бажання, віра і реальність !!!”

Леся
Доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КиМУ, засновник БО « Право на Щастя»

Я педагог, психолог і мама дорослого сина. Моєю мрією завжди було створити простір для розвитку дітей – особливий, наповнений природною щирою радістю, повагою та чуйністю, непідкупною любов’ю до дітей. Один музикант говорив: «Я не знаю, що таке джаз. Але, коли я його чую, я точно знаю, що це саме він». Я хочу, щоб саме так кожна дитина відчувала, що її люблять, їй радіють, про неї турбуються. Щоб кожен малюк мав друзів, талановитого педагога, чутливого до емоційних переживань, здатного розгледіти молодий паросток, який тільки проростає, наливається барвами; здатного дбайливо огортати своїм теплом і мудрістю, спостерігаючи за розвитком маленького вихованця. Адже він художник, сміливий філософ, дослідник, винахідник, музикант, і у кожному із цих образів він є неповторним, таким, яким він є.”

Інна

  • Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту освіти і практичної психології ПХДПУ
  • Стажування та виконання науково-дослідного гранту в університеті Грента МакЮена (Едмонотон, Канада, 2016), випускниця Програми «Відкритий світ» (Баффало, ш-т Нью- Йорк, США, 2009), учасниця проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими освітніми потребами в Україні» (ш-ти Вірджинія, Делавер, США, 2010), проекту «Відкрита школа» (Прага, Брно, 2017)
  • Практичний психолог, член Українського Союзу Ініціаційних спеціалістів
  • Тренер ВФ «Крок за кроком», залучений тренер Партнерство «Кожній дитині», ЮНІСЕ.  Досвід тренерської діяльності – 16 років.

Заповніть форму нижче та отримайте консультацію

Телефонуй

Адреса

Київ, Голосіївський район, вул. Максимовича 3в